2001(b) – Regina

Korte inhoud:

Regina v.d. Meulen, een imposante trotse verschijning en eigenares van de “Regina Hoeve”, is op jacht naar de erfgenaam van de nalatenschap van wijlen Michael de Koning, haar naaste buur, in de volksmond genoemd “Giel de Kruidenteler”.
Om haar domein compleet te krijgen, wil zij het landgoed van haar overleden buurman kopen. Tevens wil zij dat haar knappe pleegdochter Angela trouwt met haar zoon André.

Tot op heden was het traditie dat de notaris, de dominee en de onderwijzer haar wil deden. Met de komst van de nieuwe notaris komt daar verandering in. Het wordt nog erger als de erfgenaam dokter Aart Donus, een zonderlinge verschijning, de grond niet aan haar wil verkopen en Angela niet met haar zoon wil trouwen, maar met Marcel de zoon van vrouw van Hoofd, die op hun beurt weer grond pachten van vrouwe Regina en voor het eerst sedert jaren de pacht niet kunnen betalen.

Na de vele verwikkelingen krijgt het verhaal een emotioneel en onverwacht slot.
Kijk en geniet van dit prachtige toneelstuk.

Rolverdeling:
Regina v.d. Meulen, eigenares van de Regina HoeveLieke van Galen
Andre, haar zoonPiet Mertens
Angela, haar pleegkindJolanda de Nijs
Christoffel, eerste knechtJan van Laarhoven
Rien, de staljongenGerben Grootswagers
Aart Donus, een zwerverWim Lambrechts
de notarisMichel van Laarhoven
vrouw van Hoofd, vrouw van een pachterAngela van Dieen
Marcel, haar zoonJan Grootswagers
Martha, haar dochterSusette Grootswagers
Ada, studenteDini Mutzers
Overigen:
Souffleuse
souffleur
Riek Verploegen
Aart Rietveld
GrimeuseFlorence de Bever
DecorJan Leemans
Jan Lucassen
Gerard Snoeren
Licht en GeluidJan de Kort